Jak wziąć udział w długich podróżach autobusowych jak zawodowiec

USA jest jednym z największych krajów na świecie i jak można sobie wyobrazić, niektóre podróże autobusowe mogą trwać nawet do jednego lub dwóch dni. Przygotuj się na swoją przygodę i przeczytaj nasze wskazówki oraz dowiedz się, w jaki sposób możesz sprawić, że podróż autobusem będzie tak komfortowa, jak to tylko możliwe!

Przejazd nocnym autobusem

Jeśli nie masz nic przeciwko temu, że nie widzisz krajobrazu i chcesz po prostu dojechać z punktu A do punktu B, zalecamy skorzystanie z nocnego autobusu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obudzisz się bezpośrednio w miejscu docelowym – co zdecydowanie nadaje nowy sens powstaniu i połyskowi!

Spakuj się lekko

Możesz potrzebować przewiezienia autobusu na długą podróż, więc spakuj się lekko, aby nie musieć podnosić ciężkiego bagażu. Ponadto, upewnij się, że znasz politykę bagażową firm autobusowych, takich jak Greyhound i Megabus

Pakuj koc i poduszkę na szyję

Koc i poduszka na szyję mogą pomóc Ci się przytulić i pomóc Ci spać podczas jazdy autobusem. Ponadto, koc jest bezpieczniejszy, ponieważ dzięki klimatyzacji może być dość zimno w autobusie. Podobnie jak w samolocie, zalecamy zabranie dodatkowych warstw ubrań, aby utrzymać ciepło.

Używaj zatyczek do uszu i maski na oczy

Zatrzyczki do uszu i maska na oczy pomogą Ci pozostać niezakłóconym podczas podróży. Inni pasażerowie mogą hałasować lub włączać i wyłączać światło. Ponadto, możesz obudzić się z pasażerów wsiadających lub wysiadających z autobusu (lub idących do łazienki).

Przynieś chusteczki. Przyznaj to: Pralnie są obrzydliwe, nieważne czy w samolocie, pociągu, czy w autobusie. Wystarczy przetrzeć ręce chusteczkami dezynfekującymi i można je stosować przez resztę podróży.

Spakuj trochę przekąsek i napojów

Autobusy robią zrobić kilka przystanków, aby zatankować i pozwolić ludziom kupić coś do jedzenia, te jadłodajnie są zazwyczaj drogie. Zapakować kilka przekąsek i napojów – nie tylko jest to dozwolone w autobusach, ale itâs również znacznie tańsze.

Ostrożnie dobieraj fotel

Przejazd jest bardziej zderzakowy z tyłu, więc wybierz fotel pośrodku lub z przodu. Ponadto, jeśli wybierzesz siedzenie w przejściu, siedzenie przy oknie obok Ciebie może być wolne i będziesz miał szczęście mieć je oba dla siebie!

Zdejmij buty

Jest kilka naprawdę prostych czynności, które możesz wykonać, aby się zrelaksować podczas długich przejażdżek autobusem. Jedną z nich jest zdejmowanie butów. Po prostu spróbuj tego. To działa cuda!

Korzystaj z Wi-Fi

Rozrywka, którą można uzyskać za pomocą Wi-Fi, sprawia, że czas leci. Więc skorzystaj!

Rozciągaj się od czasu do czasu

Nawet jeśli zabrałeś ze sobą własne przekąski i napoje, skorzystaj z tych przerw aby wysiąść z autobusu i się rozciągnąć. Dzięki temu po dotarciu do celu poczujesz się mniej zmęczony.

Pij Gatorade lub inne napoje energetyczne zamiast wody

Oszczędność w korzystaniu z łazienki może być często problemem podczas każdej podróży. Możesz temu zapobiec, pijąc Gatorade lub inne napoje energetyczne, aby utrzymać odpowiednie nawodnienie.